O firmie

Strona Główna » O firmie

 

Front sklepu Rodpol Bizuteria Zloto Antyki Monety KrakowFirma Rodpol działa w Krakowie od 1991 roku. Prowadzimy salon z biżuterią, antykami, złotem i numizmatyką. W ciągu trzydziestu lat naszej działalności, zarówno w pierwszej siedzibie przy ul.Dietla 97, jak i pod aktualnym adresem przy ul.Starowiślnej 29 w Krakowie odwiedziło nas tysiące Klientów.

Przedmioty w naszym sklepie są niebanalne i eleganckie, a przede wszystkim niepowtarzalne, ponieważ komponując naszą ofertę poszukujemy na europejskim rynku wyjątkowych okazów.

Dużym zainteresowaniem cieszy się piękna, antyczna biżuteria. Sprzedawana od ponad 30 lat znajduje się w posiadaniu wielu znanych osób. Stare, unikatowe srebra i bibeloty ozdabiają wnętrza domów tworząc niepowtarzalny klimat. Kolekcjonerzy monet powiększają swoje zbiory o ciekawe numizmaty zakupione w naszym sklepie. Obrazy z naszej Firmy zdobią wnętrza wielu muzeów. 

Na rynku internetowym istniejemy już od dwudziestu lat. Prowadząc sprzedaż za pośrednictwem serwisów aukcyjnych zyskaliśmy zaufanie tysięcy zadowolonych Klientów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą na naszej stronie oraz zachęcamy do wizyty w salonie firmy Rodpol.

Copyright © Rodpol, Złoto Biżuteria Antyki Monety, Kraków Starowiślna 29